S.T.A.L.K.E.R. 3 – War & Peace

VIDEO

Burdami ClearSky‘jų buvome įsitikinę, kad turime pakankamai

Zonoje kūrėmės pasiryžę atlikti visą krūva mokslinių atradimų. Todėl iškart pasirūpinome, kad niekas mums netrukdytų. Tvirtos sienos, tvirtos durys ir dar tvirtesnė komanda apsaugoje. Deja Zona nusprendė, kad turime per daug apsaugos ir nusprendė supleškinti mūsų praėjimo kontrolę. Kad ir kiek Profesorius X-Loginskas genialiai bandė kovoti su Zona taisydamas degančią elektroniką, Zona buvo stipresni. Na ir gerai, išėjo linksmiau. Nors labai gaila, kad nepamačiau bendravimo tarp monstrų ir praėjimo kontrolės kompiuterio „Show your ID motherfucker!!!“.

Nuo pirmų žaidimo minučių, bunkerio rutina nedavė susikoncentruoti ties moksliniais tyrimais. Trūko benzino, vandens, pinigų, o kai sužinojau resursų kainas sunerimau. Kai tarp ClearSky pasklido gandas, kad bus mokamos algos – galvoje nebelio vietos mokslui tik matematikai: 16 žmonių per diena suvartoja apie 50l vandens, 1l vandens – 4000 rub. itogo 200 000 rub.. Generatorius siurbia dienai 10l benzino – 4000 rub. Algos 15 žmonių po 500 rub. – 8000. Rezultate 216000 rub/dienai neskaitant maisto ir šaudmenų, tik būtiniausios išlaidos. O kišenėje tik ~3000 rub iš kurių dar reikia vystyti artefaktų prekybą su Dolgu. Didesniame minuse nesu buvęs gyvenime. O čia dar per visus galus lenda laisvieji stalkeriai Dolgas, Svoboda ir visi nori questų, pinigų, išgerti…

Siunčiam visus velniop ir imamės tyrimų. Žinome, kad Zonoje yra 5 antenos, pajėgios išsiųsti signalą į noosferą. Kompleksas „Jupiter“ turi pakankamai gerai išsilaikiusį imtuvą, kuris galėtų užfiksuoti išsiųsto signalo įtaką noosferai. Bandome siųsti žmones į Jupiterį, tačiau Zona bijo ir neprisileidžia. „Jupiter“ tarsi dingo nuo želės paviršiaus. Kol trečioji ekspedicija galiausiai randa reikiamą kompleksą ir jį patikrina, mūsų mokslininkų komandai pavykstą nustatyti pirmosios antenos lokaciją. Iškart siunčiame du disciplinuočiausius kovotojus su visu būriu laisvųjų bedarbių. Disciplina toje vietoje ir baigiasi. Nei radijo ryšiu, nei balta vybroso banga būrys nepasirodo. Spėjame, kad žuvo. Kol renkame resursus naujai ekspedicijai prisistato Dolgas. Teigia, kad žino kur yra dar viena antena. Sutinka padėti, bet kažkokie nesusipratimai tarp Dolgo derybininko ir vado. Niekas nelydi mūsų atstovų iki antenos. Išaiškėja kodėl. Pasirodo Dolgo vadą pasiekė legendos apie mūsų bunkerį ir jis nusprendė truks plyš jame apsilankyti. Neprieštaraujame, patįs didžiuojamės savo namais Zonoje tad svetinai priimame draugą vadą. Kol Dolgiečiai lydį mūsiškius prie antrosios antenos, atsivelka du stalkeriai reikalaudami atlygio už pirmosios antenos suradimą. Nesutinkame mokėti nes netikime, kad jie užduotį įvykdė, nes jau praėjo per daug laiko. Tačiau jie sutinka parodyti kur numetė anteną. Dar prisistato

Praeitais metais mūsų moksliniams darbams labiausiai trukdė nelaukti svečiai, todėl

Žaidimas nepatiko, vertinu tik 20/10

Pagrindiniai minusai:

  • nebuvo dušo
  • bunkeris nešildomas ir be tualeto, dar su pelėm
  • vanduo buvo negazuotas
  • pietų meniu tik iš vieno patiekalo
  • žaidimo metu nebuvo transporto su kondicionieriumi, todėl teko prakaituoti vaikščiojant.

O jeigu rimtai, tai vis tiek būsiu nepopuliarus ir nekartosiu pagyrų, o papeiksiu.

ANARCHISTAI – ajajajajai!!! Kažkuriuo metu, spėju kad Latvijoje, Jūs pagavote nuostabią bangą. Net manyčiau, kad pati Zona, pamačiusi Jus pagalvojo, kad „va – pagiauliau radau Manęs vertą chebra, kuri manimi degs ir uždegs kitus, bei sugebės Mane įgyvendinti“. Ir Jūs nenuvylėte zonos. Nežinau tinkamesnės kompanijos STALKER serijos įgyvendinimui. Tačiau Zona Jus peraugo ir jei Jūs neprileiste zonos gyventojų prie Osoznanijos tai iš Jūsų ir STALKERIO liks tik Vybrosas. Poniatkes dėl ClearSky su Jumis pradėjome vesti dar metų pradžioje, tad kas norėjo pasidaryti gerą žaidimą, tas prisidėjo prie ClearSky vystimo ir liko patenkinti, gavome ir įsirengėme puikų bunkerį, vykdėme iš anksto numatytą planą.

Bet kas trukdė atsakyti į mūsų kvietimus atskleisti biškį daugiau scenarijaus detalių? Jei prieš žaidimą būtumėme žinoję daugiau apie svobodos užduotį ir komponentus, Grecho būtumėme dauk geriau pasirušę, prigalvoję elementų ir procesų, pasiruošę atžaisti ir tuo pačiu maloniai nustebinti kitus žaidėjus. Gerų idėjų turi visi ištikimi Zonos gyventojai. Kontroliuokite juos, bet leiskite jiems prie jos prisidėti ir auginkite zoną!

 

Po žaidimo pagalvojau, kad jei taip padarius ne vieną savaitgalį, o biškį investavus ir atidarius pramogų parką S.T.A.L.K.E.R. kur žmonės iš viso pasaulio galėtų atvykti ir pagyventi zonoje. Manau būtų sėkmingas projektas 🙂

Asmeniškai žaidimą vertinu 20/10. Nuo pirmų žaidimo minučių jautėsi maloni įtampa ir lavina atsakomybės. Atsisveikindamas su Zona jaučiausi pailsėjęs ir atsigavęs. Senai taip nesijaučiau po žaidimo.

Labai gaila, kad Zona nusprendė jog mes per gerai pasiruošėme. Ir griežtai sudegino mūsų bunkerio praėjimo kontrolę. Labai norėjau pamatyti jos bendravimą su monstrais „Show your ID motherfucker!!!“. X-loginskai nepergyvenk, kitą kartą atsigriebsi! Bet užtat sekė visa virtinė klaidų, kuri padovanojo neišdildomų įspūdžių. Nuo mano darbo stalo atsivėrė vaizdas į koridorių, todėl išlendančio Snorko straubliuko vaizdas prieš akis stovės dar ilgai. Turbūt tiek pat ilgai, kaip tų snorkų ausyse zvimbs mano keiksmažodžiai.

Pabuvau didžiausiam minuse savo gyvenime: : 16 žmonių per diena suvartoja apie 50l vandens, 1l vandens – 4000 rub. itogo 200 000 rub.. Generatorius siurbia dienai 10l benzino – 4000 rub. Algos 15 žmonių po 500 rub. – 8000. Rezultate 216000 rub/dienai neskaitant maisto ir šaudmenų, tik būtiniausios išlaidos. O kišenėje tik ~3000 rub iš kurių dar reikia vystyti artefaktų prekybą su Dolgu. O čia dar per visus galus lenda laisvieji stalkeriai Dolgas, Svoboda ir visi nori questų, pinigų, išgerti. Todėl nepykite, kad atlygiai už kvestus buvo tokie menki. Didesnę dalį išleisdavom saviškių pragyvenimui.

Pabūsiu nepopuliarus ir ištarsiu keletą NEAČIŪ:

NEAČIŪ Anarchistams, už tai kad net beveik po pusmetį trukusio bmbardavimo neįsileidp į scenarijų. Jei būtumėme žinoję daugiau detalių apie Svobodos, Grecho, Dolgo questus, būtumėme dauk geriau jam pasiruošę ir geriau atvaidinę. Visi tikrieji zonos gyventojai turi gerų idėjų, leiskite jiems padėti. Taip kaip leidote mums pasireikšti bunkeryje. Tik nesakykite, kad rezultatas jus nuvylė?

NEAČIŪ žmonėms „NU, LINKSMINKIT MANE“. STALKER serija tuo ir ypating, kad dauguma žino kuo nori būti ir ką nori padaryti zonoje. Į ją reikia vykti pasiruošus. Trys dienos zonoje – labai mažai, pradėkite ruoštis iš kart po žaidimo paskelbimo,pamatysite bus daug smagiau.

NEAČIŪ už vandens ribojimą. 5 litrai vandens 16 žmonių išgaruoje greičiau nei užpylus ant laužo. Zonoje atliktų tyrimų rezultatas. Blogiausia, kad dalis žaidėjų, ypač tokiu karštu oru kenčia be vandes, ko pasekoje  tampa neadekvatūs arba iš vis nusiima nuo žaidimo. Mūsų mokslinio tyrimo išvados rekomenduoja, kitą kartą daryti mažesnes grupuotes žaidimo pradžioje, bet grupuotėms duoti daug vanens ir maisto. Tačiau padidinti laisvųjų stalkerių skaičių, kurie visus resursus turėtų įsigyti. Tyrimų duomenimis tai turėtų paskatinti laisvųjų norą jungtis prie grupuočių dėl resursų, o grupuočių branduolys susidarytų iš gerai susižaidusių ir pasiruošusių ištikimų Zoniečių.

NEAČIŪ monstrams už tai, kad vos tik susiruošus išeiti iš urvo mane suvalgė. Aš Jus dar pasigausiu!

Ačiū:

Ačiū Anarchistams, už tai kad pakluso Zonai ir leidžią jai kasmet atgimti. Už nuostabų bunkerį ir pagalbą jį įsirengiant. Už rūpestį žaidimo metu ir neišsenkančias pastangas, kad viskas būtų „čiki piki“!

Ačiū Monstrams, kad nedavė atsiplaiduoti ir gudriai baudė už visas klaidas.

Ačiū visiems Zonos gyventojams, kad kasmetinį apsilankymą joje paverčia neišdildomu pris