Misijos

BENDRUOMENEI

logo-baltas-590

SRATAS.LT

Šratasvydžio renginių ir bendruomenės portalas. Vienoje vietoje visi rimčiausi Lietuvos žaidimai ir šratasvydžo iniciatyvos, žaidėjai ir komandos. Patogi registracija į renginius, dalyvių valdymas. O taip pat galimybė vertinti bendruomenės narius, tobulinant bendruomenės kultūrą.

kopustovo

Shadow Town

Subalansuotas šratasvydžiui, bet tinkantis ir LARP'ui - mūšio mieste kompleksas. Taip, iki rimto komplekso, ir šratasvydžio standartų, dar dešimtys metų ir tūkstančių eurų, bet jau turime ir policiją, kavinę su VIP sale, banko kioską, snaiperio butą, aktų sąlę, miesto tarybą.

ŽAIDIMAI IR RENGINIAI

CHEBOLIAN CONFLICT

Žlugus Komunistinei sąjungai, Čebolijos sienos atsivėrė išsvajotam kapitalizmo rojui. Tačiau kol eiliniai čebolėnai laukė ateinant šviesaus rytojaus, apsukresni skubėjo prisikimšti kišenes plėšdami ir parduodami viską kam tik pavykdavo rasti pirkėją. Į kapitalistines šalis iš Čebolijos dieną ir naktį geležinkeliu bildėjo sąstatai pilni įrengimų, laidų, vamzdžių ir net paminklų. Naujai iškepti "biznieriai" nepatingėjo išgrobstyti ne tik gamyklas, elektrines, bet ir nuotekų tinklus. Labiausiai kentėjo mažesni regionai.

LEGION ENTRANGE

Legion Etrangere – tai ypatingas, kasmetinis, airsofto renginys, emociškai maksimaliai priartinantis žaidėjus prie realaus karo sąlygų. Legion Etrangere kviečia vienai parai pasinerti (persikelti) į žiauraus etninio konflikto zoną, kuriame Prancūzijos Svetimšalių Legionas, bando įvesti taiką.

ABC (Airsoft Boot Camp)

Daugiau nei dešimt metų aktyvios airsofto veiklos, daugybė treniruočių su skirtingais instruktoriais padėjo mums suformuoti ABC treniruotės formatą. Nemokysime baleto, nemokysime kariauti, nemokysime žudyti. Supažindinsime su tuo, kas airsofte svarbiausia, tačiau dažnai nenaudojama/nežinoma/užmiršta.

MĖLYNOJI RESPUBLIKA

Keliom dienom dalies rajono kontrolę perima ekstremistiški kovotojai, siekiantys atkurti nepriklausomą Mėlynąją Respubliką. Renginio tikslas sukurti kuo realistiškesnes ekstremalios karinės situacijos sąlygas, taip suteikiant galimybę patikrinti įvairių tarnybų pasiruošimą ekstremalioms situacijoms, išryškinti galiojančių procedūrų trūkumus, tobulinti pasiruošimo lygį. Šratasvydininkai renginyje suformuoja autonomišką sukilėlių kovotojų grupę.

PARTIZANAI

Patekęs į atšiaurias sąlygas, žmogus dažnai turi galimybę iš naujo pažvelgti į vertybes, suvokia, kad ne prabangoje laimė, ir kartais tik sugebėjimas aukotis kito labui, dalintis vieninteliu kąsniu leidžia žmogui likti žmogumi. Tikimės, kad žaidimo patirtis paskatins labiau domėtis mūsų krašto istorija, bei leis suprasti, kad neveltui yra gerbiamas atminimas žmonių, ilgus metus sugebėjusių nepalūžti ir iki paskutinio atodūsio tikėjusių „šviesia Lietuvos ateitimi“.

KURMIS

Bendrų pratybų su KASP ir LŠS formatas, vadinamas pagal ilgametes Lietuvos Kariuomenės pratybų pavadinimų tradicijas. Kurmiai - sauso milsimo renginiai, kurių kiekvieno tikslas, atlikti "pratimus" pagal pasirinktą situaciją. Šratasvydininkai pratybose padeda sukurti autonomišką, iniciatyvią, nenuspėjamą priešininkų pusę.

VIDEO PROJEKTAI

Kaip Lietuvoje atsirado šratasvydis? Kaip atrodė pirmieji žaidimai? Kas traukė pirmuosius šio hobio fanatikus? Kaip bendruomenė tobulėjo ir iš ko sėmėsi patirties jau dvidešimtmetį perkopusi bendruomenė?
Lietuvos šratasvydžio istorija pradininkų lūpomis.
Projekto tikslas išsaugoti ir įamžinti pirmų šratasvydžio žngsnių Lietuvoje istoriją, kol dar turime aktyvių pradininkų.

Apie šių dienų šratasvydžio aktualijas kalbamės su svariais šratasvydžo bendruomenės nariais.