Misijos

logo-baltas-590

SRATAS.LT

Šratasvydžio renginių portalas

LEGION ENTRANGE

Legion Etrangere – tai ypatingas, kasmetinis, airsofto renginys, emociškai maksimaliai priartinantis žaidėjus prie realaus karo sąlygų. Legion Etrangere kviečia vienai parai pasinerti (persikelti) į karo nustekentą Afrikos regioną.

ABC (Airsoft Boot Camp)

Devyni metai aktyvios airsofto veiklos, daugybė treniruočių su skirtingais instruktoriais padėjo mums suformuoti ABC treniruotės formatą. Nemokysime baleto, nemokysime kariauti, nemokysime žudyti. Supažindinsime su tuo, kas airsofte svarbiausia, tačiau dažnai nenaudojama/nežinoma/užmiršta.

CHEBOLIAN CONFLICT

Žlugus Komunistinei sąjungai, Čebolijos sienos atsivėrė išsvajotam kapitalizmo rojui. Tačiau kol eiliniai čebolėnai laukė ateinant šviesaus rytojaus, apsukresni skubėjo prisikimšti kišenes plėšdami ir parduodami viską kam tik pavykdavo rasti pirkėją. Į kapitalistines šalis iš Čebolijos dieną ir naktį geležinkeliu bildėjo sąstatai pilni įrengimų, laidų, vamzdžių ir net paminklų. Naujai iškepti "biznieriai" nepatingėjo išgrobstyti ne tik gamyklas, elektrines, bet ir nuotekų tinklus. Labiausiai kentėjo mažesni regionai.

PARTIZANAI

Patekęs į atšiaurias sąlygas, žmogus dažnai turi galimybę iš naujo pažvelgti į vertybes, suvokia, kad ne prabangoje laimė, ir kartais tik sugebėjimas aukotis kito labui, dalintis vieninteliu kąsniu leidžia žmogui likti žmogumi. Tikimės, kad žaidimo patirtis paskatins labiau domėtis mūsų krašto istorija, bei leis suprasti, kad neveltui yra gerbiamas atminimas žmonių, ilgus metus sugebėjusių nepalūžti ir iki paskutinio atodūsio tikėjusių „šviesia Lietuvos ateitimi“.