Shadow Stalkers

Shadow Stalkers – airsofto puoselėtojai. Viena seniausių ir viena iš pačių aktyviausių Lietuvos airsofto komandų. 2009 metais susibūrėme siekdami tapti taktiškai efektyviu airsofto vienetu. Ko iki šiol siekiame treniruotėse su įvairiais instruktoriais, bei aktyviu dalyvavimu žaidimuose. Nuo savo gyvavimo pradžios, dalyvaujame 99% didesnių Lietuvos airsofto renginių, esame dažni savaitgalinių renginių dalyviai (plačiau – misijose).

Ne vieneri airsoftui paaukoti metai paskatino tobulinti ne tik taktinius įgūdžius, asmeninę ekipuotę, bet ir komandinį inventorių. Visada dirbame prie kokio nors didesnio ar mažesnio projektuko, ar tai būdų komandinio inventoriaus transportavimo dėžė, štabo elektrifikacijos sprendimas, ar žaidybinė transporto naikinimo sistema.

Suprantame, kad paruošti ir pravesti rimtą ir kokybišką airsofto renginį vienai komandai, jau nekalbant apie kelis žmones – yra misija neįmanoma. O taip pat atkreipdami dėmesį į posakį „ Gerą žaidimą sukuria patys žaidėjai. Kaip pasiklosi, taip išmiegosi“, skiriame didelį dėmesį rimtesnių žaidimų serijoms, bendradarbiaujame su jų organizatoriais, apsiimame ir stengiamės kuo geriau
pasiruošti mums paskirtos pusės tikslų įgyvendinimui.

Savo gyvavimo pradžioje dalyvavome ne viename labai gerame airsofto renginyje. Ir kaip dauguma, matėme kaip juos galima padaryti dar geresnius. Todėl ėmėmės rengti savo žaidimus. Džiaugiamės, kad mūsų entuziazmas ir įdirbis nelieka nepastebėtas. Kasmet prisijungia bent po vieną komandos idėjoms prijaučiantį, entuziastingą narį. Kiekvienas jų iš naujo įpučia meilę mūsų visų mylimam hobiui, bei stumia mus į priekį.

Komandos skiriamieji ženklai

Camo raštas – MARPAT woodland

Galvos apdangalai – MARPAT aštuonių taškų kepurė su snapeliu, MARPAT panama kepurė, žalia arba tinklinė skarelė.

Komandos ginkluotė – Laisva, svarbiausia, kad ginklas patiktų žaidėjui.

Komandos atkuriamas karinis vienetas – Komanda neatkūrinėja jokio karinio vieneto. Tai yra laisvai samdomas, organizuotas karių būrys.

Komandos tikslas – Patirti kuo daugiau džiaugsmingų akimirkų, gerai praleisti laiką žaidžiant airsoftą. Suburti vieningą komandą, kuri kautųsi, veiktų kaip vienas galingas vienetas. Siekti airsofto hobio vystymosi ir tobulėjimo.

 

Komandos narių lygiai ir skiriamosios emblemos:

1 Kandidatas: airsofteris, išreiškęs norą tapti komandos nariu, kurio kandidatūrą patvirtino komanda
Skiriamoji emblema – baltu apvadu

2 Narys: airsofteris, sėkmingai praėjęs kandidatavimo periodą ir „purvu bei prakaitu“ sutepęs baltus antsiuvus
Skiriamoji emblema – rudu apvadu

3 Elitinis narys – ilgametis narys, aktyviai dalyvaujantis airsofto renginiuose ir prisidedantis prie komandos projektų.
Skiriamoji emblema – apvali * elite *

4 Legionierius – komandai prijaučiantis airsofteris, dėl vienų ar kitų priežasčių nekandidatuojantis į komandą
Skiriamoji emblema – raudonu apvadu

5 Garbės narys – ypatingai komandai ir jos tobulėjimui nusipelnęs asmuo
Garbės antsiuvas – didelis, auksiniu apvadu.

Skirk 1,2% Airsofto komandai „Shadow Stalkers“

Airsofto komanda „Shadow Stalkers“ ne tik dalyvauja organizuojamuose renginiuose, bet ir aktyviai prisideda prie renginių organizavimo, Lietuvos Airsofto bendruomenės gerovės taip pat ugdo naujus narius.

Jeigu Jums artima „Shadow Stalkers“ komandos veikla – Jūs galite mus paremti, skirdami iki 1,2 proc. sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio.

Pageidaujant paremti „Shadow Stalkers“ komandą – atsisiųskite formą FR0512 ir ją užpildę pateikite LR Valstybinei mokesčių inspekcijai.
Tai galite padaryti internetu, apsilankę puslapyje – www.deklaravimas.vmi.lt/

Komandos „Shadow Stalkers“ rekvizitai:
Asociacija SHADOW STALKERS
Adresas: Ežero g. 7-2, Trakai 21105
Įm. kodas: 302667593
Asociacijos sąskaitos numeris: LT37 7044 0600 0773 8868
Bankas: AB SEB bankas

Mus galite paremti

Mes socialiniuose tinkluose